Haber

CHP’den 9 büyükşehir belediye başkanından Kılıçdaroğlu’na tam destek!

Altı Masalar 26 Ocak Perşembe günü değerli bir toplantı yapacak. Altı Masa toplantısı öncesi CHP Genel Merkezi kritik bir toplantıya ev sahipliği yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin büyükşehir belediye başkanları ile görüşmeye geldi. CHP Genel Merkez’de düzenlenen basına kapalı toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, aralarında Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun da bulunduğu 9 büyükşehir belediye başkanıyla bir araya geldi. Söz konusu görüşme yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

“SAHAYA ÇIKIP ÇALIŞMAK İSTİYORUZ”

Başkanlardan Kılıçdaroğlu’na ortak dil “Olsun istiyoruz diyoruz ama bir an önce açıklanırsa biz de çıkıp sahada çalışmak istiyoruz”dediler.

İMAMOĞLU: “VERİMLİ BİR SOHBET GEÇİRDİK”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden toplantıyı değerlendirdi.

İmamoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanları olarak bugün Ankara’da genel seçimler ve yerel yönetimler konusunda Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik.”terimleri kullandı.

TORUN: “CUMHURBAŞKANIMIZA DESTEKLERİNİ İFADE ETTİLER”

Torun görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Belediye başkanlarımız zaman zaman açılışlarında ve muhtelif toplantılarında Sayın Cumhurbaşkanımıza desteklerini dile getirmişlerdir. Bugünkü toplantıya görüş alışverişinde bulunmaya, özel sorunlarını iletmeye, hizmetlerini ifade etmeye ve bu konudaki düşüncelerini iletmeye geldi. Sayın Başkanımız.”Sözlerini kullandı.

 

ardanucajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu