Haber

Terme İHH Yardıma Muhtaç Çocuklar İçin Çarşı Düzenledi

İHH İnsani Yardım Vakfı (İHH), Terme ilçesinde ihtiyaç sahibi çocukların kırtasiye masraflarını karşılamak için kermes düzenledi.

İHH Terme Şubesi’nin Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda düzenlediği çarşıda gönüllülerin hazırladığı eserler satışa sunuldu.

Şube Başkanı İsa Şahin, “İlçemizdeki yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızın kırtasiye ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için hayır pazarı düzenliyoruz. Temsilciliğimizin kadın şubeleri üyeleri günler öncesinden hazırlıklara başlıyor ve çarşımızı burada düzenliyorlar. Büyük bir emek harcadık. Onlar için düzenlediğimiz çarşıda çocuklarımız bizi ve tek amacımızı bekliyorlar.” “Bizim de tek amacımız onların okula boyun eğmeden gitmelerini sağlamak, onları gülümsetmektir. İnşallah meyvesini bugün burada toplayacağız.” söz konusu.

Gönüllü Murat Oran, “İHH güzel bir çalışma yapıyor, güzel bir çarşımız var. Yetim ve yardıma muhtaç çocuklarımızın okul masraflarını karşılamak amacıyla yapılan çalışmalardan memnunuz. Halk olarak biz de destek veriyoruz. BT.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu