Ekonomi

Cemar’dan Kaymakam Özdemir’e ‘tebrik’ ziyareti

Cemar Traverten-Mermer Genel Müdürü Yusuf Yalçın, beraberindeki heyetle birlikte Kula Kaymakamı olarak görev yapan Ömer Ahmet Özdemir’i ziyaret ederek hayırlı olmasını dileyerek firmanın dünya çapında yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Cemar Traverten-Mermer Genel Müdürü Yusuf Yalçın, şirketin Muhasebe Müdürü Ünal Karadağ ve şirket avukatı Furkan Başaran ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı 2023 Yaz Dönemi ‘Sivil Yönetici Atanmasına İlişkin Kararname’ ile Trabzon Arsin Kaymakamı olarak görev yaparken, Erdoğan, Kula Kaymakamı olarak görev yaptı. Atanan Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir’i makamında ziyaret etti. Kaymakam Özdemir’e geçmiş olsun dileklerini ileten Genel Müdür Yalçın, şirketin dünya çapında yürüttüğü çalışmalar hakkında Kaymakam Özdemir’e bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Ömer Ahmet Özdemir, Genel Müdür Yusuf Yalçın, Muhasebe Müdürü Ünal Karadağ ve Avukat Furkan Başaran’a teşekkür ederek, ülkenin en büyük rezervine sahip olan Çemar Mermer’in dünya çapında Kula’dan ihracat yaptığını ve bunun bir numaralı ihracatçı olduğunu söyledi. Kula için büyük bir olay. değeri olduğunu belirtti. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu